четвер, 23 листопада 2017 р.

Про підсумки конкурсу «Учитель року -2018» у Петрівському районіУчительська доля барвистіша, ніж саме життя.
 Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти і сірий туман буденності, свіжий вітер змін і тягуче відчуття спокою. Але є дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег.
Так, за найкращою традицією всеукраїнського конкурсу «Учитель року» 21 та 22 листопада 2017 року на базі Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів та комунального закладу «Петрівське НВО «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» відбувся районний етап конкурсу «Учитель року - 2018» з таких номінацій: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура». Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки представили на розгляд районного журі 10 педагогів із 6 закладів загальної середньої освіти:
Номінація «Німецька мова»
Корсак І.Ю.,  учитель іноземної мови Чечеліївської ЗШ І -ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів ;
Бурлак О.Г.,  учитель іноземної мови Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів.
Номінація «Українська мова та література»
Чудна Л.І.,  учитель української мови та літератури Балахівської ЗШ І-ІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів;
Теренюк Т.Б.,  учитель української мови та літератури Петрівської ЗШ І-ІІІ ступенів;
Міщенко Т.С., учитель української мови та літератури Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ  І-ІІІ ступенів.
Номінація «Фізика »
Оранський О.В., учитель фізики комунального закладу  «Петрівське НВО «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - гімназія»;
Бондарєва Н.П., учитель фізики Іскрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів;
Лабзіна І.А., учитель фізики Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
Номінація «Фізична культура»
Охват О.В., учитель фізичної культури Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ  І-ІІІ ступенів;
Чорнопольський С.В., учитель фізичної культури Петрівської ЗШ  І-ІІІ ступенів.
Конкурс педагогічної майстерності – це серйозне професійне зростання, марафон педагогічних ідей та думок. Це школа для розуму і краси, самоаналіз діяльності, певний етап сходження вгору і стрімкого руху вперед у передстартовий рік для реформи Нова українська школа.
Серед учасників були досвідчені педагоги, котрі мають педагогічний стаж більше 20 років, та ті , які працюють на педагогічній ниві менше п’яти років.
Випробування цьогорічного конкурсу (тестування з фахової майстерності, практична робота, методичний практикум) підтвердили думку про те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, уміти з ними поводитися, а не лише захоплюватися.
Зокрема,  виконання практичних робіт та методичного практикуму продемонструвало розуміння педагогами нових ідей, теорій, показало відповідність вибраної ними теми вимогам шкільної програми і стало цікавим для журі та всіх учасників конкурсу.
Найважливішою складовою частиною професійних випробувань були  конкурсні уроки, що  стали «дзеркалом загальної педагогічної культури вчителя, мірилом його інтелектуального багатства, показником його культури, ерудиції».
Переможцями районного етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» визнані: 


Лауреатами районного етапу конкурсу «Учитель року -2018»  стали:
Корсак І.Ю.,  учитель іноземної мови Чечеліївської ЗШ І -ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів ;
Теренюк Т.Б.,  учитель української мови та літератури Петрівської ЗШ І-ІІІ ступенів;
Міщенко Т.С., учитель української мови та літератури Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ  І-ІІІ ступенів;
Бондарєва Н.П., учитель фізики Іскрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів;
Лабзіна І.А., учитель фізики Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
Охват О.В., учитель фізичної культури Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ  І-ІІІ ступенів.

Участь педагогів у конкурсі стала можливістю, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс підтвердив, що Петрівська земля багата на високопрофесійних, ерудованих, творчих учителів, а всі учасники конкурсу лауреати і переможці — справжні лідери педагогічної громади району. Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності, бажання бути вірними великому імені Учитель.
Учасників конкурсу привітали та вручили дипломи начальник відділу освіти  Н.Гавриленко та директор комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти  Г.Москалець.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації, педагогічним  колективам та вихованцям Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів та комунальному закладу Петрівське НВО «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»  за створення якісного освітнього простору для проведення Конкурсу.
Вітаємо переможців та лауреатів Конкурсу «Учитель року – 2018»!
Бажаємо усім конкурсантам гарного настрою, здоров’я, творчого натхнення, успіхів у подальшій роботі.


Немає коментарів:

Дописати коментар